Letošní letní tábor se povedl do posledního puntíku – vyšlo nám nádherné počasí, program se líbil nejen Čmeláčkům, ale také všem ostatním. Připravili jsme pro Čmeláčky takový program, který jim dal prostor k tomu, aby mohli odpočívat, dobře se bavit, objevovat nová místa, činnosti a zároveň se i odreagovat, načerpávat energii z přírody a přitom si užívat sluníčka.

Tento tábor se nesl v duchu Tenkrát na Západě, a tak nechybělo městečko Blackmoonriver a hledání přízraku Králičího oka, který věděl, kde je ukrytý poklad.
Na Čmeláčky čekal na táboře bohatý program a mnoho překvapení. Jedním z nich byla návštěva hasičů a jejich “show” – horké dny nám všem ochladili pěnovou sprchou i vodotryskem. To jsme si užili všichni, mohli jsme se totiž alespoň na chvíli svlažit. Celý tábor jsme organizovali s ohledem na extrémně teplé
počasí a individuální potřeby našich Čmeláčků. Proto jsme v rámci pohybu zvolili nenáročnou verzi sportu – kovbojský golf.

Různorodý program umožňoval každému Čmeláčkovi aktivně se zapojit i odpočívat. A protože už určitě víte, že jsme šikovní kuchtíci a v kuchyni jsme jako doma – i na táboře jsme chtěli předvést naše gurmánské umění. Proto vařil každý oddíl pravý kovbojský guláš na vlastnoručně vyrobeném ohništi. A to není
všechno – aby bylo z čeho, musely se prvně nakoupit ingredience za blackmoonriver dollary.

Co myslíte, byl letošní tábor povedený? Za nás rozhodně ano a snad jsou toho důkazem i některé z pořízených fotografií. Už teď se těšíme na příští rok, na nové tváře, zajímavé činnosti, zážitky i objevy. Budete u toho s námi?

Tento i další články si můžete přečíst v 18. čísle našich Čmeláčkových novin – podzim 2018.