Všichni jsme do poslední chvíle dodělávali všechny přípravy, a to nejen grafické, ale také přímo na místě, ať už šlo o chystání přípitků, tomboly, samotného baru nebo prezenčního stolečku pro hosty. Nervózní jsme byli snad všichni, protože jsme si přáli, aby vše dopadlo podle našich představ a přání a hosté byli spokojení a dobře se bavili.

Jakmile se rozezněly první tóny písniček, z mnohých napětí opadlo. V tombole bylo mnoho krásných a hodnotných cen, které během plesu našly své majitele. Výjimkou nebyly ani hlavní ceny, které byly přichystány pro ty největší šťastlivce.

Součástí bohatého programu bylo také profesionální vystoupení malování světlem, které nám vyrazilo dech – prostřednictvím talentovaných Light Art Show. Celé vystoupení proběhlo v úplné tmě prostoru kompresorovny, o to více byla show unikátní a zajímavá (ale to je přeci jasné…).

Další krásným doplňkem programu byla možnost nechat si obličej nebo ruku pomalovat talentovanou Kamilou Mučkovou, která se věnuje nejen kresbě a malbě portrétů, ale také malování na obličej a tělo. A tak se na parketu setkávala samá originální díla. Někteří chtěli něco malého a jednoduchého, jiní zase něco většího, co by ještě více zvýraznilo večerní outfit. A aby toho malování nebylo málo, na plese jste si nemohli nevšimnout plakátu, který byl bílý a čekal, až ho zkrášlí první obrázky a vzkazy. Naštěstí se hosté nestyděli a skutečně různými barvami kreslili a psali milé vzkazy Čmeláčkům.

Pro Čmeláčky bylo dalším překvapením vystoupení např. Petra Poláčka nebo Bořka Slezáčka, který hosty celým večerem provázel.

Děkujeme tímto všem za krásný večer, za neuvěřitelnou atmosféru – nejen všem organizátorům, ale také hostům! Už se těšíme na příští ročník s Vámi… DĚKUJEME!

Krásné momenty plesu zachytil pan fotograf Popelář, kterému tímto děkujeme za skvělou práci i zvěčnění nálady na této události Celým večerem provázel
Bořek Slezáček. Nechyběla ani slibovaná módní přehlídka malovaných šatů.

A co nás dojalo po plese k slzám? Poděkování.
Milí provozovatelé, zúčastnila jsem se vašeho plesu a chtěla bych Vám tímto poděkovat, za krásný večer. K lístkům jsem se dostala ve čtvrtek večer úplnou náhodou… Báječná byla hudba, občerstvení, ale hlavně atmosféra a to úžasné zapojení všech vašich Čmeláčků. Mile mě překvapila i organizace, kde se zřejmě zapojily i vaše děti (ptala jsem se Dominika s Tomášem – snad nepletu jména na vizitkách :),všichni byli velice milí. Nikdy jsem nevyhrála v tombole, o to víc mě překvapila výhra krásných malovaných šatů – ty jsem se rozhodla věnovat holčičce, která tancovala kousek od nás, už vím, že se jmenuje Nikolka a navštěvuje váš stacionář. Děkuji i mamince – Denise Slováčkové a všem rodičům, kteří mají tak krásný vztah se svými dětmi a spolupracují s vámi. Nikolka měla z šatů takovou radost, že si je šla hned obléknout a zbytek večera v nich tancovala. Ta čistá radost mi udělala nejkrásnější večer a zážitek vůbec. Jako poděkování zasílám na váš účet sponzorský dar a věřím, že s ním vytvoříte spoustu takových úsměvů a radosti. Mějte krásný den. VJ

Tento i další články si můžete přečíst v 15. čísle našich Čmeláčkových novin – březen 2018.