Den lásky ve Čmeláčku

Může jít o obrázek 5 lidí, stojící lidé a indoor

Každý rok, 14. února, slaví celý svět den svatého Valentýna – svátek lásky. A lásku jsme oslavili i my u nás v denním stacionáři.

Barvou lásky je červená, a proto jsme přišli v červeném. Moc nám to slušelo. Jako první jsme si vytvořili jmenovku v podobě ručně vymalovaného srdce, do kterého jsme napsali to, co milujeme. Poté jsme si sedli s našimi asistenty do kruhu a povídali si, co znamená láska, jak lásku poznáme a co přesně ji definuje. Každý z nás vyprávěl o tom, co miluje, například rodiče, domácího mazlíčka, nebo třeba záliby či naše kamarády. Poté jsme se přemístili do naší kuchyně, kde jsme všichni společně upekli perníčky ve tvaru symbolu lásky – srdce. Krásně jsme je nazdobili, ochutnali a také jsme si je vzali domů, pro naše milované. K tomu jsme si zapnuli romantickou hudbu a u toho si zpívali.

Odpoledne jsme si šli odpočinout do relaxační místnosti, kde jsme si zapnuli film Hříšný tanec. Samozřejmě, že jsme si u toho zatancovali i ten slavný tanec a šlo nám to přímo skvěle. Asistenti pro nás připravili občerstvení, na kterém jsme si velice pochutnali. Po filmu jsme šli tvořit přáníčka s tématem lásky. Každý jsme vytvořili přání pro někoho, koho moc milujeme a nemohli jsme se dočkat, až uvidíme tu radost, když přání předáme.

Jako překvapení si pro nás připravil náš asistent nádherné focení. Jelikož bylo venku plno sněhu a svítilo krásně sluníčko, vyšlapal obrovské srdce s nápisem Čmeláček. Všichni jsme se postavili kolem srdce a vyfotili se. Ale pozor, nefotil nás obyčejný foťák, ale byl to létající dron, který nás vyfotil z velké výšky – tak, aby šlo toto velké srdce vidět.

Tento den se nám moc líbil, užili jsme si ho a odnesli si to hlavní – ne jen v den lásky, ale i po celý rok, milujme vše, co nás dělá šťastnými.

Vaši Čmeláčci.

Může jít o obrázek venku

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *