Květinový ples ve stacionáři

Epidemie se dotkla i nás. Rádi tancujeme, zpíváme a bavíme se, ale kvůli pandemii nikam nesmíme. Naštěstí máme ty nejlepší asitenty na světě a dne 31. 3. si pro nás připravili květinový ples.

Moc jsme se na ten den těšili a proto jsme se taky pořádně vyparádili. Holky si vzaly šaty a sukně a kluci košile. Když jsme přišli do stacionáře, čekalo nás úžasné překvapení. Asistenti nám to překrásně ve stacionáři vyzdobili a my si vyrobili škrabošky a poté jsme šli připravovat občerstvení. Měli jsme jednohubky, chlebíčky a další dobroty. A co by to byl za ples bez přípitku?

Určitě Vás zajímá, kdo zajistil hudbu. Kdo jiný, než náš DJ Michal. Pouštěl všechny písně, které máme rádi a my tancovali a tancovali. Dokonce jsme se i fotili ve fotokoutku. A hlavní program byl úplně nejlepší. Přišel za námi náš skvělý kamarád a tanečník Tomáš Boldi, který si s námi skvěle zatančil, popovídal a zasmál.

Tento den byl báječný. Moc děkujeme všem, kteří se na něm podíleli. Opět nám to jen dokázalo, že Čmeláček je nejlepší. Přeci – S NÁMI ŽIVOT ŽIJEŠ!

Není k dispozici žádný popis fotky.
Může jít o obrázek drink a indoor
Může jít o obrázek 3 people , people standing a indoor
Může jít o obrázek uvnitř

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *