Láska Elišky a Míši

Ahoj, jmenuji se Michal a rád bych Vám vyprávěl příběh o mé lásce, Elišce.

Ve stacionáři Čmeláček z.s. jsem už dlouhou dobu, prakticky od doby, kdy byl založen. Mám tady spoustu kamarádů i kamarádek, vždy jsem měl okolo sebe spoustu lidí. Mám rád legraci, hudbu a smích, takže pro mne není problém mít v okolí mnoho přátel. Ale pořád mi něco chybělo. Viděl jsem kolem sebe zamilované páry a já chtěl mít taky někoho, koho budu mít opravdu rád. A že jsem hledal dlouho. Jenže jedna na mne žárlila, druhá mě neměla moc ráda. A potom přišla ona…Moje Eliška.

Může jít o obrázek child , standing a outdoors

Psal se rok 2019 a Eliška přišla poprvé k nám do stacionáře. Do toho dne jsem nevěřil, že láska na první pohled existuje. Zamiloval jsem se okamžitě. Ty její krásné oči a úsměv jsem měl pořád před očima. Netrvalo to dlouho a z nás dvou se stal pár. Neodlučitelný pár.

Od té doby jsme spolu pořád. Trávíme spolu veškerý čas ve Čmeláčku. Ve dnech, kdy Eliška není ve stacionáři, jsem hodně smutný. Moc mi chybí. Mám rád, když jdeme na procházku a držíme se za ruce. Rád se s ní směju a vymýšlím blbiny. Je to ta nejlepší holka na světě.

Může jít o obrázek 2 people a people standing

Letos jsem jel s mamkou na dovolenou a poprvé jsem byl bez Elišky tak dlouhou dobu. Bylo mi neskutečné smutno. Takové smutno jsem ještě nikdy nezažil, pořád jsem plakal že chci za ní. A v tu chvíli mi došlo, jak moc ji miluji. Rozhodl jsem se že Elišku požádám, aby si mě vzala. Když jsem se vrátil a zeptal se ji, řekla ANO! Byla moc šťastná a já s ní. Potom bylo na řadě chystat svatbu. Toho se ujali skvělí asistenti od nás ze Čmeláčku. Rozhodli jsme se o datu, jak to bude probíhat a koho pozveme. Rozeslali jsme oznámení a dne 2. 7. 2021 v 11:00 jsme si řekli své ano.

Obřad byl nádherný. Oddala nás naše Andrejka, která je naše skvělá kamarádka a která založila Čmeláček, díky kterému jsem mohl Elišku poznat. Po obřadě následoval skvělý oběd, kde měl proslov můj svědek. Poté jsme měli náš první tanec a také nesmělo chybět krájení dortu.

A potom následovala volná zábava, kde se zpívalo, tančilo, smálo i plakalo dojetím. Byla to nádherná svatba a jsem šťastný, že zbytek života strávím po boku této úžasné slečny, mojí Elišky.

Moc tě miluji lásko, tvůj Michal.

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *