Víkendový pobyt + ČMELÁČEK CUP 2021

Léto sice pomalu končí, ale to neznamená, že budeme sedět doma. Venku je krásně a my chceme být zase všichni spolu. A tak jsme vyrazili na víkendový pobyt do obce Spytihněv. A jelikož se letos uskutečnil první Čmeláček cup – benefiční fotbal – nesměli jsme na takové velké události chybět!

Náš víkendový pobyt začal v pátek 3. 9. – přijel pro nás náš skvělý kamarád Radim. Jak jinak jsme mohli jet, než Čmeláčkovým autobusem! Cesta byla sice delší, ale to nám nevadilo. Radim nám pustil super film a cesta uběhla rychle. Ubytovali jsme se, navečeřeli a šli jsme hrát bowling. To byla zábava! Potom už jsme se okoupali a šli spát, abychom nabrali energii na ten velký sobotní den!

Ráno jsme se vzbudili a šli se nasnídat. Potom jsme se šli projít k nedalekému rybníku. Dopoledne pro nás zase přijel Radim a jeli jsme do Pozlovic, kde se ta velká akce uskutečnila. Když jsme přijeli, dali jsme si grilované maso, napili se malinovky a čekali, až to celé začne! Náš čmeláček Míša měl dokonce první výkop a začal turnaj. Fandili jsme, bavili se a užívali si tento skvělý zápas.

Potom přijeli hasiči, kteří nám ukázali velký hasičský vůz. Taky přijeli naši oblíbení Klauni z Balónkova. Měli jsme zmrzlinu, tančili na živou hudbu a dokonce jsme dostali i podpis od slavných hokejistů z Vítkovic! Byl to moc skvělý den a vůbec se nám nechtělo jít pryč.

Večer jsme přijeli zpět na ubytování, navečeřeli jsme a šli si odpočinout. Byl to skvělý den. V neděli jsme si sbalili věci, šli si zahrát minigolf a po obědě jsme spolu s Radimem jeli zpět domů.

Byl to skvělý víkend a užili jsme si ho se vším všudy! Těšíme se na další ročník Čmeláček Cup!

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *