1.ročník benefičního fotbalového turnaje – Čmeláček CUP 2021 je úspěšně za námi

1.ročník benefičního fotbalového turnaje – Čmeláček CUP 2021 je úspěšně za námi

4. září v Pozlovicích u Luhačovic se uskutečnil první ročník fotbalového turnaje, na který jsme se tak těšili. Uspořádat sportovní událost s osobnostmi sportu a poskládat šest fotbalových týmů, které budou hrát o pohár, se zdálo zpočátku jako nadlidský výkon. Ale když je nadšení a chuť pomáhat, vše se daří. V ten den nám přálo i počasí a na obloze nebyl ani mráček.

Čmeláček CUP 2021

Začátek turnaje zahájil náš Míša  čestným výkopem. Pak už se začalo hrát a samozřejmě i fandit. Ženský fotbalový tým – Gascontrol, který do Pozlovic přijel až z Havířova, měl za svého kapitána hokejového hráče HC Vítkovic Lukáše Krenželoka. Tým Mladcová měl v čele kapitána Petra Čajánka a hokejista Miloš Holáň byl patronem týmu Čmeláčků. Tým Slovácko 95“ vedl Roman Šimíček, tým Ambient řídil kapitán Martin Prusek a týmu místních Pozlovic se jako kapitán ujal Roman Polák. Po téměř dvouhodinovém turnaji jsme se dostali až do finále. Pohár za třetí místo si odnesl tým Slovácko 95, druhé místo slavil náš tým Čmeláček a zlato si zaslouženě odnesl tým Petra Čajánka – Mladcová.

Naši Čmeláčci fandili od počátku turnaje a v jeho průběhu se zúčastnili i autogramiády přítomných hokejistů HC Vítkovic, kteří nás přijeli podpořit.

Na hladové a žíznivé návštěvníky čekaly stánky plné grilovaných specialit, piva, nealko nápojů a zmrzliny. Na své si přišly i rodiny s dětmi, které mohly vyzkoušet skákací hrad, nebo se vyfotit ve fotokoutku. Na akci přišli i klauni z Balónkova, kteří svými barevnými balónky rozzářili fotbalový areál.

Autogramiáda hokejistů HC Vítkovic

Po zakončení turnaje se dražili tři dresy od vítkovických hokejistů Lukáše Krenželoka, Romana Poláka a Martina Pruska. Vzhledem k tomu, že dresů na dražbu jsme měli mnohem více, ale časová rezerva nám je již neumožnila udat, budeme se snažit jejich dražbu realizovat v brzké době online.

Golden hits

Pak už přišla na řadu hudba v podání Vadima Windyho a kapely Golden hits. Taneční parket byl v plném proudu.

Veškerý výtěžek z této akce bude použitý na realizaci terapeutické zahrady pro naše Čmeláčky.

Ještě jednou moc děkujeme všem partnerům a sponzorům, kteří se na akci podíleli, a kteří nám poskytli finanční či materiální pomoc. Moc si toho vážíme, protože bez nich by se tato akce nikdy neuskutečnila. Velké díky rovněž patří všem dobrovolníkům, hokejistům z HC Vítkovice a fotbalovým hráčům, kteří s nadšením podpořili naši akci a strávili svůj volný čas s námi.

Děkujeme všem partnerům a sponzorům!!!

Děkujeme! A vzhledem k tomu, že akce byla úspěšná, už se těšíme na další ročník!

Celou galerii fotek si můžete prohlédnou na tomto odkazu: fotogalerie ČMELÁČEK CUP 2021

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *