Halloween na Hadince

Venku padá listí a stromy jsou krásně barevné. Podzim máme moc rádi a proto jsme se rozhodli, že ve dnech 15. – 17. 10. vyrazíme na Halloweenský víkendový pobyt na Hadinku!

V pátek odpoledne jsme se sešli u nás ve Čmeláčku. Rozloučili se s rodiči a šli do Čmeláččího autobusu a za našim kamarádem a řidičem Radimem.

Když jsme přijeli na Hadinku, ubytovali se a čekali, co se bude dít. Naše asistentky Nikča a Kiki nám krásně vyzdobili budovu. Byli tam pavouci, pavučiny a dokonce i duch!

Poté jsme šli na večeři potom jsme si vyrobili nádherné halloweenské svícny. A čekalo nás překvapení! Kino! Dostali jsme popcorn, colu a koukali na Halloweenský film. Potom jsme se šli vykoupat a spát. Čekal nás totiž velký den!

V sobotu ráno jsme se nasnídali a šli vyrábět netopýry. Před obědem jsme šli na procházku k nedaleké laguně, kde jsme si užívali nádherný slunečný den a hráli různé hry. Naobědvali se, odpočinuli a šli malovat kamínky, abychom je zase mohli někde odnést a udělat tak ostatním radost. Po výrobě kamínků jsme hráli hru na mumie – museli jsme co nejrychleji toho druhého obalit toaletním papírem, to byla legrace! A konečně jsme šli chystat kostýmy na ten velký večer. Nalíčili se, oblékli a šli do společenské místnosti, kde nám naši kamarádi společně s asistentkou Markétkou nachystali stínové divadlo a vyprávěli nám, jak se Halloween slaví v různých kulturách. Pak přišla na řadu přehlídka kostýmů. Byly tam čarodějnice, upír, duchové a další Halloweenské příšery. Nakonec jsme si pořádně zatancovali a zazpívali na Halloweenské párty.

Byl to skvělý víkend a užili jsme si ho neskutečně! Děkujeme!

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *