Náš den ve Čmeláčku

Určitě vás zajímá, jak vypadají naše dny ve Čmeláčku a co tam vlastně děláme. Takže jdeme na to!

Může jít o obrázek one or more people , people sitting , people standing a indoor

Ráno, když přijdeme do stacionáře, si přezujeme boty a jdeme se do šatny převléknout. Každý z nás má svou skřínku s fotkou, kde si necháváme své oblečení a batůžky.

Dáme si svačinku do jídelny a mezitím, než všichni dorazí, pomáháme např. vyklízet myčku nebo věšet prádlo. Když už nás je plný počet, přivítáme se a jdeme do herny. Tam buď hrajeme hry, povídáme si nebo tvoříme. V úterky se přesuneme do kuchyně, kde pomáháme krájet a vařit oběd.

Popis není dostupný.

Kolem půl desáté jdeme do jídelny na svačinku, uděláme si kávu nebo čaj a u toho si povídáme.

Po svačince máme každý den jiný program. Tvoříme, vaříme, učíme se a nebo jedeme někam na výlet a na procházku do přírody. Ve čtvrtek si vždy upečeme něco sladkého ke kávičce nebo nás přijde navštívit pejsek a máme canisterapii. Také máme s Markétkou muzikoterapii. Chodíme na bowling, na bazén, do kavárny a na koně. A jelikož všichni milujeme hudbu a tanec, tak si rádi zapneme hudbu a užíváme si času stráveného spolu.

Může jít o obrázek 1 osobě , psovi a indoor
Může jít o obrázek 4 lidem a indoor
Může jít o obrázek 10 lidem a indoor

Kolem dvanácté hodiny si dáme oběd a jdeme do relaxační místnosti, kde odpočíváme. V úterý je tam s námi i Markét, která nám hraje a zpívá. Taky si občas zapneme pohádku nebo nám někdo z asistentů čte knížku.

Když jsme všichni odpočatí, jdeme si dát svačinu. Poté se jdeme převléct, vyrazíme domů a těšíme se na další den plný zážitků ve Čmeláčku.

Popis není dostupný.