Tábor Hadinka 2022

Dnes je to přesně měsíc, co jsme se vrátili z naši oblíbené Hadinky, kde jsme spolu prožili další skvělý týden. Letošní téma bylo Léto s kovbojem, takže jsme nosili klobouky a kovbojské boty. Vůbec nám celý týden nepršelo, takže jsme si mohli užívat sluníčka a to je to pravé léto s kovbojem!

Určitě Vás zajímá, co vše jsme za ten týden prožili. A že toho nebylo málo. Hráli jsme spoustu her – jako např. smyslovou olympiádu, hledali po lese šifry nebo jsme třeba hráli hry na trénink paměti. Taky jsme se koupali v bazéně, měli jsme balónkovou bitvu, zúčastnili se Miss Kovboj a Kovbojka a také – jako každý rok – byl Čmeláček hledá talent.

Měli jsme také dvě návštěvy – nejdříve přijel kočár tažený koňmi, takže jsme si připadali jako opravdoví kovbojové.

A potom přijeli naši oblíbení Klauni z Balónkova, které moc dobře známe a máme je rádi.

Na Hadince je krásná příroda a potůček, takže jsme se rádi procházeli. Čmeláčci jsou kreativní duše a proto jsme i rádi tvořili – oddílové vlajky nebo třeba malovali kamínky. Také jsme měli skvělého kuchaře Páju, takže nouzi o skvělé a chutné jídlo jsme opravdu neměli.

Na konci táboru jsme měli stezku odvahy, kde jsme konečně chytili toho banditu a dostali jsme obrovskou truhlu plnou dárků. Nakonec jsme všichni dostali diplom, medaili a odvezli si milion úžasných zážitků.

Takže zase za rok!

Mockrát děkujeme nadačnímu fondu Veolia, který nám poskytl finanční prostředky pro realizaci tohoto ozdravného pobytu.