MOVEMBER ve Čmeláčku!

Určitě jste si už někdy položili otázku – proč si lidé nechávají narůst knírky? Odpověď je jasná – MOVEMBER!

Movember je charitativní kampaň, která se snaží zvýšit povědomí o prevenci rakoviny prostaty a varlat – tedy o ryze mužských nemocí. Kampaň také zvyšuje povědomí nejen o rakovině, ale i psychických nemocech, o kterých se muži často bojí mluvit a nebo o prevenci sebevražd.

I jako nezisková organizace, které pomáhají dárci, jsme se rozhodli zapojit. I když jsme tuto kampaň nemohli podpořit finančně, rozhodli jsme se, že uspořádáme hudební a taneční event, abychom Movember dali do podvědomí lidí. Vytvořili jsme vlastnoručně plakáty a také rekvizity s hláškami. Pozvali jsme našeho kamaráda Tomáše Boldiho, který udělá z každé diskotéky pořádnou show. A Movember nebyl výjimkou. Tančili jsme, hráli hry a povídali si o tom, co tato kampaň znamená.

Tuto charitativní akci můžete podpořit i vy! Můžete např. finančně, nebo uspořádat podobnou akci jako my, Čmeláčci. Věříme, že tato kampaň má velký smysl a jsme moc rádi, že jsme se také podíleli. Pro více informací o této akci navštivte webové stránky www.muziprotirakovine.cz.