Nezisková organizace ČMELÁČEK z.s., se stará denně v rámci denního stacionáře o handicapované “děti”. Kdo však myslí na jejich věčně ustarané rodiče, kteří s nimi většinou tráví všechen volný čas a na sebe a své zájmy už jim žádný čas nezbývá?

My se snažíme rodičům Čmeláčků zajistit mnohem více než “jen” hlídání a vzdělávání jejich dětí. Proto pro ně pořádáme nejrůznější přednášky ve spolupráci se vzdělávací společností Akademia CZ, s.r.o. Díky přednáškám mají rodiče neustále aktuální přehled o možnostech získání příspěvku na péči o handicapované dítě, na auto nebo na speciální pomůcky.

Tentokrát jsme se rozhodli, že odměníme starostlivé a obětavé maminky, a to wellness víkendem v luxusním Penzionu Jurášek. Maminky měly připraven bohatý program v podobě masáží, možnosti využít wellness a privátní vířivku a v neposlední řadě také v podobě úžasné meditace s paní Boniatti, díky které si maminky utřídily myšlenky a odpoutaly se od okolního dění.

Děkujeme tímto personálu Penzionu Jurášek, který věnoval maminkám Čmeláčků neustálou péči, jejich ochota a nadšení pro práci, kterou dělají, byla víc
než zřejmá. Kdybyste si chtěli i Vy odpočinout v blízkosti Ostravy, rozhodně doporučujeme právě Penzion Jurášek!

Tento i další články si můžete přečíst v 17. čísle našich Čmeláčkových novin – léto 2018.