Čmeláčkův blog


V této sekci najdete  články o našich zážitcích. Chcete se dozvědět něco o nás, o tom na jakém výletě jsme byli, jak se nám tam líbilo, nebo jestli se nám ta úterní buchta nepřipálila? O tom všem Vás chceme informovat. Zprostředkujeme Vám nové poznatky, zážitky, ale i rozhovory s lidmi kteří mají se Čmeláčkem nějakou spojitost. Život ve Čmeláčku je velice pestrý a o zážitky zde není nouze. Vždyť přece jenom S námi život žiješ!


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového 

Organizace ČMELÁČEK z.s. a hledá nového kolegu/kolegyni do našeho týmu na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro práci s dospělými uživateli s mentálním a kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra v denním stacionáři. NÁSTUP IHNED!

Nezisková organizace MIKASA z.s. za finanční podpory Moravskoslezského kraje a odborné spolupráce se spolkem Naděje pro děti úplňku přináší do Moravskoslezského kraje unikátní projekt HOMESHARING, jehož cílem je odlehčit rodinám s dětmi s autismem v náročné péči. Rodiny s dětmi s autismem (a nejen s dětmi s autismem) jsou zatíženy téměř neustálou...

Dne 26. 6. 2020 pořádá ČMELÁČEK zahradní slavnost "Přivítání léta" spojenou s grilováním. Akce začíná v 16 hodin. Čmeláčci mají vstup zdarma, ostatní za 250,- Kč. V ceně je občerstvení a program.

ČMELÁČEK z.s. myslí nejen na Čmeláčky, ale také na rodiče handicapovaných - maminky a tatínky, kteří svým dětem ve většině případů věnují 100 % svého času. Proto pro ně připravujeme víkendový pobyt v hotelu Bauer v Beskydech v termínu 12. - 14. 6. 2020, který je financován z projektu "Hrdinství, které není vidět".

Kdy poznáte opravdové přátele? Když Vám pomáhají i v těžkých časech. A takové přátele my máme i ve firmě ČSAD Ostrava, člen skupiny OSTRA GROUP. Dnes nás přišli navštívit a donesli našim Čmeláčkům balíčky s hygienickými potřebami, za což jim ještě jednou velice děkujeme!
A Vám Čmeláčkům je v příštích dnech dovezou naši pracovníci až k Vám domů.

Dne 6. března nás opět čeká veselý den v našem stacionáři a tentokrát bude KLOBOUKOVÝ.

Týden barev

27.02.2020

Dlouhou zimu máme za sebou, venku už se otepluje, jaro se nezadržitelně blíží. Než se příroda změní v pestrobarevnou paletu krásy, rozhodli jsme se vnést trochu veselosti a barev i k nám do Čmeláčku. Každý den minulého týdne se nesl ve znamení jiné barvy. V pondělí jsme se pokusili sladit oblečení v barvě červené, v úterý zelené, ve středu ve...

Přečtěte si jako první, co je nového